Koloryzacja

Tuszowanie siwych włosów dla mężczyzn
Zabieg polega na nałożeniu preparatu odsiwiającego który w naturalny sposób maskuje siwe włosy. Jest idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy chcą ukryć pierwsze oznaki siwienia. Efekt utrzymuje się na ok 6-8 tyg równomiernie zmywa się z włosów dzięki czemu nie pozostawia nie pożądanych odrostów.

  • Ombre, czyli rozjaśnione końce i ciemne włosy u nasady. Klasyczne ombre zakłada użycie farby do włosów i rozjaśniacza, łączy ciemniejszy kolor i blond na końcówkach Trend na wyraźnie rozjaśnione końcówki został już dawno wyparty przez jego bliskie odmiany, szczególnie sombre.
  • Sombre (soft ombre) to mniej kontrastowa i bardziej subtelna odmiana ombre. Rozjaśniane pasemka zaczynają się też od nasady, dzięki czemu efekt jest dużo bardziej naturalny
    Sombre – ta nazwa pochodzi od połączenia dwóch słów: “soft” (ang. delikatny) i “ombre”.
    Sombre daje efekt włosów muśniętych słońcem.
    Tymczasem do wykonania koloryzacji sombre używamy delikatniejszych kosmetyków bez amoniaku

Dla kogo sombre? Dla kogo ombre?

Sombre to świetna metoda na naturalne włosy dla wszystkich kobiet, właśnie dlatego, że delikatnie rozjaśnia włosy nie tworząc kontrastu jak w ombre. W ombre najlepiej wyglądały głównie brunetki, gdyż dla blondynek ombre było za ostre. Ombre uwielbiały też kobiety, które chciały być wyraziste.
Koloryzacja sombre wymaga dobrania odcień jaśniejszych niż naturalne włosy o maksymalnie trzy tony. To znaczy, że brunetka nie osiągnie ładnego efektu w kolorze blond, bo nie będzie wyglądał naturalnie.
Najlepszy efekt sombre dają długie włosy, także włosy średnie nadają się do sombre. Natomiast bardzo krótkie włosy włosy z natury rzeczy odpadają.
Sombre daje większy wizualny efekt objętości włosów. Włosy ombre, ze względu na dużą różnicę kolorów, mogą wyglądać bardziej płasko, a końcówki nawet nienaturalnie sztucznie. Tymczasem sombre to delikatne refleksy. Taki zabieg optycznie dodaje włosom objętości. Efekt sombre nie wymaga poprawek co 6 tygodni tak jak ombre.

Zabiegi w tej kategorii:

Koloryzacja 1 kolor – włosy krótkie

Cena : od 180 zł

Koloryzacja 1 kolor – włosy średnie

Cena : od 220 zł

Koloryzacja 1 kolor – włosy długie

Cena : od 260 zł

Ombre/sombre – włosy krótkie

Cena : od 240 zł

Ombre/sombre – włosy średnie

Cena : od 280 zł

Ombre/sombre – włosy długie

Cena : od 320 zł

Tuszowanie siwych włosów dla mężczyzn + strzyżenie

Cena : od 60 zł