Pedicure

Pedicure klasyczny bardzo popularnym zabiegiem wykonywanym w salonach kosmetycznych. Jego podstawowym celem jest usunięcie ze stóp zrogowaciałego naskórka, skrócenie i opiłowanie paznokci oraz odsunięcie naskórka nachodzącego na paznokcie. Zazwyczaj po wykonaniu pedicure klasycznego paznokcie są malowane lakierem.

Pedicure klasyczny rozpoczyna się od oględzin stóp i usunięcia starego lakieru. Następny etapem jest kąpiel stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem soli aromatycznych. Po jej zakończeniu stopy osuszamy ręcznikiem i skracamy paznokcie. Kolejny krok to usunięcie zrogowaciałego naskórka, odcisków i nagniotek za pomocą specjalnej frezarki. Później smarujemy skórki płynem do ich zmiękczania i odsuwamy bądź też wycinamy w zależności od woli klientki, po czym wykonujemy peeling i wcieramy w skórę krem lub nakładamy maskę. Jeżeli klientka sobie życzy na koniec zabiegu malujemy paznokcie lakierem.

Zabiegi w tej kategorii:

Pedicure kosmetyczny bez malowania

Cena : 70 zł

Pedicure kosmetyczny + jeden kolor

Cena : od 90 zł

Pedicure hybrydowy klasyczny

Cena : 120 zł

Zdjęcie hybrydy

Cena : 20 zł

Pedicure hybrydowy – french

Cena : 130 zł

Pedicure Callus Peel
Pedicure z kwasami Callus Peel.Wykonany przy użyciu CALLUS PEEL pedicure ma nie tylko właściwości upiększających, ale także lecznicze. Pozwala łatwo i bezboleśnie usunąć nagromadzony naskórek

Cena : 100 zł