Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie rzęs

ZAPRASZAMY NA EKSKLUZYWNY ZABIEG PRZEDŁUŻANIA RZĘS NOBLE LASHES

Do stylizacji rzęs używamy tylko i wyłącznie produktów z firmy Noble Lashes , która dysponuje szerokim wachlarzem rzęs. Proponujemy rzęsy jedwabne, wykonane w z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego, jak również rzęsy z domieszką włókna syntetycznego.
Rzęsy Noble Lashes charakteryzują się lekkością, naturalnym wygięciem, świetnie wyglądają i jednocześnie nie obciążają naturalnych rzęs.

To najdelikatniejsze i najlżejsze rzęsy dostępne na rynku. Zabieg stylizacji rzęs Noble Lashes uwydatni Twoje naturalne piękno i doda pewności siebie w każdej sytuacji.

Nasza stylistka doradzi jak w indywidualny sposób dobrać rzęsy do swojego oka, jaki profil, grubość rzęs, a także, która metoda będzie najlepsza .
Przedstawi przeciwwskazania do przedłużania rzęs, a także powie jak dbać o nie, aby jak najdłużej cieszyć się pięknym spojrzeniem.

Na czym polega przedłużanie rzęs?

Na przedłużanie rzęs decydują się panie, które posiadają krótkie i cienkie rzęsy. Zabieg jest dla nich szansą na udoskonalenie wyglądu, podkreślenie oprawy oczu lub poczucie się wyjątkową. Przedłużanie rzęs polega na przyklejeniu rzęsy lub rzęs sztucznych do jednej rzęsy naturalnej. Dokleja się rzęsy pojedyncze, kępki lub paski.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • choroby alergiczne oczu
  • alergie na któryś ze składników kleju czy na tworzywo z jakiego wykonana jest rzęsa
  • całkowity brak rzęs
  • Trichotillomania
  • zespół suchego oka
  • łysienie
  • chemioterapia

Czas od uzupełnienia do uzupełnienia zależny jest w dużej mierze od klientki. Zazwyczaj rzęsy uzupełnia się co 3-5 tyg. Trwałość aplikacji to 50% materiały i 50% Wasza domowa pielęgnacja.

Aby cieszyć się rzęsami przez długi czas nie należy malować ich tuszem, nadmiernie moczyć, dotykać, czy wyrywać. Co ważne należy również unikać tłustych substancji w okolicy oka (mleczka do demakijażu itd idą w odstawkę – kupujemy płyn micelarny, a do dwóch dni po zabiegu należy unikać zbyt gorącego prysznica oraz wizyt w saunie i na basenie (rzęsy nie powinny być narażone na wilgotne, gorące powietrze).

Zabiegi w tej kategorii:

Przedłużanie rzęs 1:1

Cena : 200 zł

Uzupełnienie rzęs metodą 1:1

Cena : 150 zł

Założenie rzęs 2D oraz 3D

Cena : 250 zł

Uzupełnienie rzęs metodą 2D-3D

Cena : od 200 zł

Założenie rzęs 4D oraz 5D

Cena : 300 zł

Uzupełnienie rzęs metodą 4D- 5D

Cena : 250 zł