fbpx

Endermologie™ zwana też endomasażem.
– Jedyna, naturalna, nieinwazyjna i skuteczna metoda oddziałująca na lokalne otłuszczenia oporne na dietę i gimnastykę! Endermologie™ to unikalna metoda leczenia tkanki łącznej opracowana przez francuską firmę LPG™ w 1986r. Jest to wszechstronna, całkowicie naturalna i nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki oraz zwalczania cellulitu. Ma szerokie zastosowanie estetyczne, terapeutyczne i sportowe. Specjalna technika Roll™ i Lift™ wykorzystywana w tych zabiegach jest chroniona patentem, dlatego może być wykonywana wyłącznie oryginalnymi urządzeniami LPG™.

Zabiegi na ciało – Lipomassage™
Masaż tkanki wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy, wyposażonej w dwie niezależnie napędzane rolki, które mogą zbliżać się do siebie, obracać z regulowaną prędkością w tych samych lub przeciwnych kierunkach wspomaganych podciśnieniem. Umożliwia to uzyskanie szeregu typów fałdów skóry o różnej głębokości i grubości, dzięki czemu precyzyjnie osiąga się założone cele zabiegu. Działanie tych głowic powoduje zjawisko mechanotransdukcji.

Endermologie™ zapewnia znakomite efekty w przypadku otłuszczeń, które są oporne na działanie diety i gimnastyki. Mechaniczna stymulacja tkanki tłuszczowej prowadzi do ożywienia metabolicznego nieaktywnej tkanki tłuszczowej, uaktywnienia jej metabolizmu i stymulacji uwalniania tłuszczu. Zbita i stwardniała tkanka, która skupia komórki tłuszczowe ulega zmiękczeniu, co pozwala uwolnić i usunąć zlokalizowany i oporny na dietę i gimnastykę tłuszcz. Ponadto fibroblasty stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co wzmacnia, napina i tonizuje skórę, a jednocześnie modeluje sylwetkę.

Średnio jeden zabieg trwa 35 minut, najczęściej wykonuje się serię co najmniej sześciu zabiegów.

zalety i efekty

Zabiegi estetyczne:

 • wyszczuplanie
 • modelowanie sylwetki
 • likwidowanie cellulitu
 • poprawa elastyczności skóry
 • relaks i rozluźnienie napięcia mięśni

Zabiegi terapeutyczne:

 • drenaż limfatyczny
 • usuwanie bólów mięśni i objawów zmęczenia
 • fibromialgia
 • regeneracja i poprawa elastyczności tkanki blizn
 • likwidowanie stanów zapalnych
 • zmiękczanie mięśni w przypadku zwłóknień
 • likwidowanie obrzęków
 • poprawa wydolności żylnych
 • regeneracja po operacjach plastycznych i liposukcji

przeciwwskazania

⦁ ciąża, okres karmienia piersią
⦁ miesiączka
⦁ zaburzenia układu sercowo-naczyniowego i nerwowego
⦁ przyjmowanie leków poprawiających rytm serca
⦁ uczulenie na albuminę ludzką
⦁ choroby mięśni
⦁ zażywanie spektynomycyny i antybiotyków z grupy aminoglikozydów

Sekret najwyższej skuteczności Endermologie to połączenie oddziaływania pracy rolek, z których każda ma bardzo ściśle określony cel (wyszczuplanie, ujędrnianie, modelowanie, wygładzanie) z wyjątkowo dokładnym określeniem obszarów, które wymagają korekty. Dzięki precyzyjnemu określeniu zabiegu i całkowitej koncentracji podczas masażu tych obszarów (np. fałdy tłuszczowe na brzuchu) rezultaty zabiegów i zadowolenie klientów osiąga się najszybciej.

Po ponad 20 latach rozwoju, dzięki dogłębnemu poznaniu zjawiska lipolizy specjaliści LPG opracowali zaawansowane protokoły zabiegowe zwiększające znacznie precyzję Endermologie. Obecnie rezultaty zabiegów uzyskuje się znacznie szybciej. Jest to efekt ulepszenia diagnozy i analizy tkanki tłuszczowej.

Skuteczność Endermologie™ została potwierdzona naukowo przez szereg badań i testów przeprowadzanych na całym świecie.

ZABIEGI W TEJ KATEGORII

Zabieg całościowy

CENA: 140 ZŁ

Zabieg częściowy

CENA: 100 ZŁ

Pakiet 1 „MINI” 5 zabiegów endermologii całościowej

CENA: 630 ZŁ

Pakiet 1 „MINI” 5 zabiegów endermologii częściowej po 25 min.

CENA: 450 ZŁ

Pakiet 2 „MIDI” 10 zabiegów endermologii częściowej

CENA: 850 ZŁ

Pakiet 2 „MIDI” 10 zabiegów endermologii całościowej

CENA: 1200 ZŁ

Endermologia – Kombinezon

CENA: 90 ZŁ