fbpx

HIFU  wykorzystuje fale ultradźwiękowe, a zatem całkowicie bezpieczne fale akustyczne, które – gdy zostanie nadana im odpowiednia częstotliwość – dają kontrolowany efekt przegrzania. Najnowocześniejsza technologia skupionych fal ultradźwiękowych oddziałuje na najgłębsze warstwy skóry, bez jednoczesnego naruszania integralności naskórka. Jak to możliwe?

HIFU  wykorzystuje technologię stożkowej koncentracji fal ultradźwiękowych – głowica o szerokości 5 – 10 cm emituje fale, które tworzą stożek sięgający dokładnie warstwy SMAS. Fala przenika przez wierzchnie warstwy skóry i dopiero na odpowiedniej głębokości kumuluje się, dając efekt punktowego poparzenia o średnicy 0, 5 – 1 mm. Unikatowe połączenie dwóch mechanizmów działania: termicznego uszkodzenia tkanek (ich koagulacji) oraz kontrolowanego, mechanicznego ich uszkodzenia, gwarantuje kompleksowy remodeling skóry i natychmiastowy efekt, którego nasilenie kontynuowane jest w odległym czasie po zabiegu.

Efektem działania jest skrócenie włókien kolagenowych i lifting twarzy, a ostateczny efekt zauważalny jest po kilku miesiącach, tyle bowiem czasu wymagane jest do całkowitego remodelingu warstwy SMAS. Niewątpliwą zaletą HIFU jest całkowity brak rekonwalescencji – pacjent natychmiast wraca do codziennej aktywności, a skóra pozostaje nienaruszona. Pacjenci do 50 roku życia najczęściej osiągają upragniony efekt już po pierwszym zabiegu, a pacjenci po przekroczeniu tego wieku niekiedy wykonują powtórny zabieg.

Komu dedykowany jest zabieg HIFU ?

Zabieg HIFU jest idealny dla każdego, kto pragnie zauważalnie odmłodzić twarz i poprawić jej owal.
Gwarantuje następujące efekty:

 •  podniesienie linii brwi
 •  odmłodzenie szyi i dekoltu
 •  usunięcie zmarszczek na czole
 •  lifting policzków
 •  poprawa owalu twarzy
 •  likwidacja wiotkości powiek dolnych
 •  likwidacja podwójnego podbródka

Co ciekawe, HIFU znajduje zastosowanie nie tylko na obszarze twarzy, ale także ciała, umożliwiając chociażby miejscową redukcję tkanki tłuszczowej na drodze lipolizy, modelowanie sylwetki, uelastycznienie skóry na ciele czy zlikwidowanie wiotkości skóry na ramionach, kolanach czy pośladkach.

przeciwwskazania

Przeciwwskazania:

 •  zmiany skórne na obszarze ciała mającym być objętym zabiegiem
 •  stany zapalne w obrębie skóry
 •  opryszczka skórna
 •  choroba nowotworowa
 •  ciąża

 

 

Niewątpliwą zaletą zabiegów  z zastosowaniem HIFU jest bezinwazyjność zabiegu i bezpieczeństwo jego stosowania.
Ale nie tylko – HIFU gwarantuje ogromną skuteczność w zakresie liftingu twarzy i modelowania ciała oraz znaczną uniwersalność zastosowania. Kolejną zaletą jest możliwość wykonania zabiegu przez cały rok, a także precyzja działania oraz długotrwały i bardzo naturalny rezultat.

Wykonanie zabiegu wiąże się z minimalnymi odczuciami bólowymi czy dyskomfortem, nie jest zatem
wymagane znieczulenie. A kompaktowa głowica umożliwia dotarcie nawet w trudno dostępne miejsca.

ZABIEGI W TEJ KATEGORII

TWARZ

CENA: 4000 ZŁ

TWARZ + SZYJA

CENA: 5000 ZŁ

TWARZ + SZYJA + DEKOLT

CENA: 6500 ZŁ

CZOŁO

CENA: 1000 ZŁ

BRWI

CENA: 900 ZŁ

KURZE ŁAPKI

CENA: 900 ZŁ

OKOLICE UST

CENA: 900 ZŁ

POLICZKI

CENA: 2000 ZŁ

PODBRÓDEK

CENA: 1000 ZŁ

SZYJA

CENA: 1500 ZŁ

DEKOLT

CENA: 2200 ZŁ

RAMIONA

CENA: 2500 ZŁ

BRZUCH

CENA: 4000 ZŁ

BRZUCH + BOCZKi

CENA: 5000 ZŁ

pośladki

CENA: 2000 ZŁ

całe uda

CENA: 4500 ZŁ