fbpx

Pogoda za oknem nieubłaganie zwiastuje nadejście jesieni i wiadomo, że nadszedł czas nie tylko aby zwiększyć swoją odporność, ale szczególny nacisk położyć też na pielęgnację skóry. Gdy temperatura drastycznie spada, najbardziej narażona na zimno jest nasza twarz. To ona codziennie wystawiana jest na próbę, kiedy biegniesz na autobus albo spacerujesz podczas mroźnego, jesiennego wieczoru. Jak zadbać o skórę jesienią?

Jesienne ochłodzenie to prawdziwe wyzwanie dla skóry. Zimny wiatr, zmienna pogoda i ciągłe wahania temperatur sprawiają, że cera szybko traci letni blask, staje się szara, sucha i matowa. Przygotowaliśmy propozycję zabiegów z których warto skorzystać aby skóra pozostała naturalnie rozświetlona nawet w najtrudniejszych warunkach. 

OCZYSZCZANIE WODOROWE

Wieloetapowe oczyszczanie wodorowe polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także na to, że działa wielozadaniowo. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe.

 

Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.MEZOTERAPIA KANIULĄ

Jedynym skutecznym sposobem na widoczną poprawę kondycji skóry jest odpowiednie nawodnienie jej głębokich warstw. 

 

Dostarczając skórze substancji, które ją wzmocnią i odżywią jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie polepszyć jej kondycję oraz uzyskać efekt odmłodzenia. Podczas zabiegu możemy łączyć nieusieciowany kwas hialuronowy z koktajlem witaminowym, a dzięki użyciu kaniuli do wprowadzenia preparatu , minimalizujemy możliwość wystąpienia siniaków. Zabieg jest absolutnie bezpieczny, a dzięki dużej zawartości kwasu hialuronowego, posiada fantastyczną zdolność do wiązania cząstek wody- nawet do kilkuset razy więcej niż wynosi jego ciężar. Dzięki tej niespotykanej właściwości skóra pozostaje elastyczna, sprężysta i nawilżona. Kolejna zaleta to stopniowa likwidacja zmarszczek i błyskawiczna poprawa gęstości i napięcia skóry. 

 

Mezoterapia kaniulą to gwarancja poprawy stanu skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także skóry dłoni oraz nadanie jej naturalnego wyglądu.Kiedy już zadbamy o naszą twarz, czas na trochę relaksu dla duszy i całego ciała…

Zarezerwuj zabiegi idealne na jesień

MASAŻ HAWAJSKI LOMI LOMI

Już sama nazwa masażu kojarząca się z przyjemnym słońcem i pięknymi plażami wprowadza w stan błogiego relaksu. 

 

Nazwa lomi lomi oznacza w języku hawajskim m.in. ugniatanie, naciskanie oraz pracę nad wnętrzem i tym, co na zewnątrz. W innym znaczeniu lomi lomi to dotyk „delikatnej łapy kota”. Masaż lomi lomi pozwala na osiągnięcie spokoju, pełnego relaksu i zadowolenia duszy oraz ciała. Zapewnia odprężenie i zaspokaja potrzebę kontaktu fizycznego. Wykonuje się go dłońmi lub przedramionami, trwa około 2 godzin. 

MASAŻ CZEKOLADĄ

Czy może być coś przyjemniejszego niż połączenie odprężającego masażu i gładkiej, kremowej czekolady?

 

Czekolada działa silnie odprężająco i regenerująco. Dzięki zawartym w niej cennym składnikom, wśród których należy wymienić między innymi: dobroczynne lipidy, witaminy z grupy B, witaminę A i E (należące do silnych antyoksydantów) czy magnez, stanowi także źródło polifenoli – silnych przeciwutleniaczy, które wymiatają wolne rodniki, przeciwdziałając między innymi przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Odpowiada ona również za poprawę krążenia krwi, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie widoczności cellulitu. 

Udostępnij

Obserwuj nas

Najnowsze artykuły

Wybrane dla Ciebie