fbpx

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, co tak naprawdę kryje się pod nazwą „medycyna estetyczna”. Zazwyczaj kojarzy się nam to z powiększaniem ust, wypełnianiem policzków czy wyolbrzymionym stwierdzeniem, że są to „operacje plastyczne”. Metamorfoza Day Spa wychodzi naprzeciw tym stereotypom, a nasi eksperci przedstawią Wam najciekawsze zabiegi, które wcale nie wiążą się ze skalpelem czy salą operacyjną.

Medycyna estetyczna ma szeroki zakres działań i zastosowań. Metamorfoza Day Spa ma również bogatą ofertę usług oraz nieinwazyjnych zabiegów, z których warto skorzystać. Każdy zabieg wykonywany w klinice ma swoje przeznaczenie oraz i określony sposób działania. Jedne będą bardziej relaksujące, inne mają za zadanie poprawić kondycję skóry. Jednak przed skorzystaniem z oferty, warto zadać sobie pytanie „czego tak naprawdę oczekuję”?

V-SHAPE

Najskuteczniejsza a do tego  bezinwazyjna metoda walki z cellulitem, tkanką tłuszczową oraz spadkiem jędrności skóry twarzy i ciała. Działa niezwykle skutecznie, ponieważ wykorzystuje cztery źródła energii jednocześnie:

  • laser biostymulujący IR
  • fale radiowe
  • masaż podciśnieniowy
  • masaż mechaniczny 

Jak widać, żadnych igieł, skalpeli, czy nawet potrzeby znieczulenia podczas zabiegu!  

Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.

KRIOLIPOLIZA

Jeżeli masz problem z uporczywą, oporną na dietę i ćwiczenia tkanką tłuszczową to zabieg kriolipolizy jest właśnie dla Ciebie. Pomoże Ci wymodelować sylwetkę oraz pozbyć się niechcianych fałdek.

Głównym celem zabiegu jest ochłodzenie komórek tłuszczowych, aby spowodować ich obumarcie. Potrzebny jest do tego specjalne urządzenie, które zostaje przyłożone do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tłuszczu. Zasysa on tkankę, schładzając ją do temperatury -11 stopni. Zabieg trwa od 20-45 min. 

Zamrożone komórki tłuszczowe są stopniowo eliminowane i wydalane z organizmu, dzięki czemu po zabiegu, z tygodnia na tydzień ich ilość maleje. Pierwsze efekty są widoczne po 3 tygodniach. Zabieg na tej samej partii ciała można powtarzać co 6 tygodni. Podczas jednej sesji tracimy ok. 20-30 % komórek.

Zarezerwuj termin na piękne ciało!

KOLAGEN LINERASE

To w chwili obecnej jedyny dostępny na rynku bioaktywny, nieusieciowany atelokolagen typu I w formie śródskórnej iniekcji, przeznaczony do regeneracji i odbudowy najdelikatniejszych okolic twarzy oraz całego ciała.

Biomateriał Linerase charakteryzuje się dwukierunkowością działania tzw. podwójnym mechanizmem: z jednej strony stymuluje on obecne w skórze fibroblasty, które również będą syntetyzowały nowe, młode włókna kolagenowe. W ten sposób Linerase tworzy optymalne warunki do odbudowy i regeneracji skóry.

Wysoki profil bezpieczeństwa i delikatności produktu pozwala na jego zastosowanie w każdej, nawet najdelikatniejszej okolicy twarzy, jak i całego ciała. Szczególnie zalecany jest do stosowania w okolicy oczu, ust, dekolcie, szyi, brzucha, rąk.

Medycyna estetyczna to nie tylko igły, botoks czy kwas. Są to również inne produkty, które mają pomóc naszemu organizmowi samemu się regenerować i wykorzystywać składniki, które mu dostarczamy. Ważne jest to, aby nie bać się korzystać z takiej formy medycyny ponieważ, dzięki niej możemy cieszyć się dłużej jędrniejszą skórą, piękniejsza cerą i młodszym wyglądem. Zanim powiecie „nie”, zapytajcie ekspertów i czytajcie sprawdzone źródła, które mogą wam dostarczyć wielu przydatnych informacji oraz zmienić wasz punkt widzenia. 

 

Udostępnij

Obserwuj nas

Najnowsze artykuły

Wybrane dla Ciebie