fbpx

Oczyszczanie wodorowe krok po kroku

Czym jest wodorowe oczyszczanie twarzy?

Jest to zabieg, polegający na zasysaniu fragmentu skóry i aplikowaniu wody wodorowej w głębokie jej warstwy. Sięgają po niego osoby, które zmagają się z problemami z cerą. Wodorowe oczyszczanie twarzy z powodzeniem zastępuje najbardziej znany dotąd sposób czyli oczyszczenie tzw. ręczne. Któż z nas nie poddał się manualnemu zabiegowi, po którym często wychodzimy z gabinetu kosmetycznego z podrażnieniami i z dyskomfortem? Teraz istnieje alternatywa! Woda wodorowa pomaga pozbyć się przebarwień, zaskórników i zwęża rozszerzone pory w dużo skuteczniejszy i bezpieczny sposób.

Właściwości odmładzające

Dlaczego wodorowe oczyszczanie twarzy jest tak skuteczne? Wszystko to ze względu na cudowne niemalże właściwości wodoru, który nie tylko oczyszcza, ale także odmładza i pielęgnuje naszą cerę. Jego działanie porównywane jest do witaminy C czy koenzymu Q10. Może on więc stać się najlepszym przyjacielem kobiety, biorąc pod uwagę, że zapobiega starzeniu się skóry, która po zabiegu wygląda świeżo, młodo i promiennie. Statystyki wskazują, że coraz więcej kobiet (ale i mężczyzn!) decyduje się na wodorowe oczyszczanie twarzy w Warszawie.

Przeczytaj też: jak się pozbyć cellulitu

Krok po kroku

Jak wiele zabiegów ten też dzieli się na etapy. Każdy z nich jest ważny i potrzebny, każdy przyczynia się do poprawy wyglądu naszej cery.

1. Neutralizacja wolnych rodników (wytwarzanie czystej wody i tlenu).

2. Złuszczenie martwego naskórka.

3. Dotlenienie (stymuluje między innymi wytwarzanie się elastyny i kolagenu).

4. Rozprowadzenie antyoksydantów na płytszych warstwach skóry (zabezpieczenie skóry).

5. Rozprowadzenie antyoksydantów na głębszych warstwach skóry (regeneracja komórek).

6. Lifting (poprawa elastyczności, wygładzenie).

Czy na pewno dla każdego?

Gabinety medycyny estetycznej w Warszawie najczęściej bombardowane są pytaniem – czy to na pewno dla mnie?
Otóż – tak! Wodorowe oczyszczanie twarzy jest dla każdego. Natomiast szczególnie zaleca się je osobom, które zmagają się z przesuszoną, skłonną do zmarszczek skórą, ziemistą, szarą cerą z przebarwieniami, ze skłonnością do stanów zapalnych. Nie ma znaczenia stan naszej twarzy, pogoda, pora roku, klimat. Zabieg jest bezpieczny i uniwersalny.

Gdzie najlepiej wykonać oczyszczanie wodorowe?

Oczywiście w sprawdzonych, renomowanych miejscach. Gabinety medycyny estetycznej w Warszawie mają już naprawdę spore doświadczenie i konkurencyjny rynek. Zawsze warto jednak sprawdzić opinie i dokładnie wypytać osobę, która ma przeprowadzić zabieg – zarówno o jego przebieg jak i jej w tym zakresie doświadczenie.

To ważne, żebyśmy czuli się pewnie i bezpieczne, zwłaszcza jeśli to nasz pierwszy raz z takim rodzajem usługi.

Wodorowe oczyszczanie twarzy w Warszawie stało się bardzo popularnym zabiegiem, stąd też naprawdę bogata oferta miejsc i możliwości. Tendencja jest wzrostowa – daje to więc nadzieję, że poziom usług będzie coraz wyższy nie tylko w stolicy. Być może niedługo zupełnie zapomnimy o manualnych zabiegach i dyskomforcie, który nam później towarzyszy.