Mezoterapia

Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Unikalna technologia stosowana w trakcie zabiegu dostarcza skoncentrowane składniki odżywcze z ominięciem bariery naskórka. Mikronakłucia wykonane za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł powodują powstanie kilku tysięcy mikrokanalików. Przez krótki czas pozostają one otwarte, tym samym dając możliwość głębokiego wprowadzenia wybranego preparatu. Perforacja naskórka odbywa się w sposób ściśle kontrolowany – zarówno jej częstotliwość, jak i głębokość wnikania są regulowane zależnie od odczuć Klienta. Minimalne mikrourazy powstające przy zabiegu dodatkowo stymulują receptory skóry do intensywnych procesów naprawczych. Olbrzymią zaletą tego właśnie zabiegu jest to, że Twoja skóra sama zaczyna produkować kolagen. Mezoterapia mikroigłowa polecana jest osobom o cerze wymagającej nawilżenia i odżywienia, z objawami starzenia. Jest też doskonałym zabiegiem wykonywanym profilaktycznie, jednorazowo, w celu poprawienia ogólnej kondycji skóry. Dlatego też może być wykonywana, zależnie od potrzeb, u osób przed 30. rokiem życia.

Częstotliwość oraz ilość zabiegów dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry Klienta. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii 3-4 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. Następnie, dla podtrzymania efektu, zaleca się 1 wizytę w miesiącu.

W wieku około 25-30 lat można wykonać profilaktycznie jednorazowy zabieg pielęgnacyjny.Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

  • modeluje kontury twarzy
  • redukuje zmarszczki mimiczne i statyczne
  • stymuluje produkcję kolagenu i elastyny
  • ogranicza wydzielania sebum
  • rozświetla skórę
  • redukuje cellulit

Zabiegi w tej kategorii:

Twarz

Cena : 280 zł

Twarz + szyja

Cena : 330 zł

Twarz + szyja + dekolt

Cena : 380 zł