fbpx

Pielęgnica jest to urzadzenie, które wyglądem przypomina zwyczajną prostownice. Jednak w przeciwieństwie od prostownicy zamiast szkodliwego ciepła emituje ultradźwieki i podczerwień.,

Promienie podczerwone odpowiedzialne są za pobudzenie krążenia krwi w skórze głowy,  a co za tym idzie – sprawi, że nasze włosy staną się odżywione i zdrowsze. Ultradźwięki rozbijają strukturę płynną kosmetyku na mikro cząsteczki, które poprzez swój rozmiar wnikająłatwiej, głębiej i w większej ilości we włosy. Pozwala to na odbudowanie włosów od wewnątrz.

W efekcie zabiegu włosy są lśniące, gładkie i miękkie w dotyku. dodatkowo włosy są znacznie bardziej odżywione, mniej łamliwe i wypadające. Jeśli wykonamy zabieg tuż po koloryzacji przedłuży również trwałość koloru.

Pielęgnica jest idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z włosami zniszczonymi przez wszelkiego rodzaju zabiegi chemiczne. Pielęgnica nie prostuje włosów tak wiec nadaje się również do włosów kręconych. Efekt na włosach utrzymuje się ok 2 miesiące.

poprawa kondycji włosów

włosy po zabiegu są miękkie, lśniące i odżywione

długotrwały efekt – do 2 miesięcy

regeneracja łuski włosa

zapobieganie rozdwajaniu końcówek