fbpx

Pielęgnica jest to urzadzenie, które wyglądem przypomina zwyczajną prostownice. Jednak w przeciwieństwie od prostownicy zamiast szkodliwego ciepła emituje ultradźwieki i podczerwień.,

Promienie podczerwone odpowiedzialne są za pobudzenie krążenia krwi w skórze głowy,  a co za tym idzie – sprawi, że nasze włosy staną się odżywione i zdrowsze. Ultradźwięki rozbijają strukturę płynną kosmetyku na mikro cząsteczki, które poprzez swój rozmiar wnikająłatwiej, głębiej i w większej ilości we włosy. Pozwala to na odbudowanie włosów od wewnątrz.

W efekcie zabiegu włosy są lśniące, gładkie i miękkie w dotyku. dodatkowo włosy są znacznie bardziej odżywione, mniej łamliwe i wypadające. Jeśli wykonamy zabieg tuż po koloryzacji przedłuży również trwałość koloru.

Pielęgnica jest idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z włosami zniszczonymi przez wszelkiego rodzaju zabiegi chemiczne. Pielęgnica nie prostuje włosów tak wiec nadaje się również do włosów kręconych. Efekt na włosach utrzymuje się ok 2 miesiące.

poprawa kondycji włosów

włosy po zabiegu są miękkie, lśniące i odżywione

długotrwały efekt – do 2 miesięcy

regeneracja łuski włosa

zapobieganie rozdwajaniu końcówek

MASAŻ GŁOWY

Już sam masaż ciała rolkami nie tylko mechanicznie rozbija złogi komórek tłuszczowych, ale także pobudza krążenie i układ limfatyczny. Toksyny, które są uwalniane z adipocytów podczas działania fali radiowej są szybko odprowadzane do dużych zbiorników limfy. Bipolarny RF rozbija wiązania trójglicerydowe umożliwiając tym samym równomierne rozłożenie tkanki tłuszczowej i pobudza fibroblasty co wpływa na znaczną poprawę jędrności i elastyczności skóry, zaś promieniowanie podczerwone rozgrzewając tkanki pobudza ich metabolizm dzięki czemu organizm spala również kalorie.Stosowany w urządzeniu bipolarny prąd RF podgrzewa tkankę tłuszczową na głębokości 2 cm, jednocześnie pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, co wpływa na jędrność skóry.Podgrzanie górnej warstwy skóry światłem IR zmniejsza jej opór, a tym samym zwiększa przepływ prądu RF i podgrzanie. Ma to ogromne znaczenie dla redukcji cellulitu. Zassanie fałdu skóry powoduje wyciągnięcie głębiej położonej warstwy tkanki tłuszczowej pomiędzy elektrody.Podciśnienie jest tak dobrane, aby gęstość prądu przepływającego przez zassany fałd skóry była największa w tkance tłuszczowej.

Zalecana seria : 5- 10 zabiegów w odstępie 7-10 dni.

ZALETY

  • likwidacja stanu znużenia i zmęczenia
  • usunięcie martwego naskórka skóry głowy
  • poprawa ogólnego samopoczucia
  • wzrost koncentracji

ZOBACZ TEŻ