fbpx
Nasza Klinika specjalizuje się we wszystkich rodzajach strzyżenia. U nas w miłej atmosferze można poddać się metamorfozie. Korzystając z naszych usług możesz być pewny, że profesjonalny stylista poświęci dużo czasu na zrozumienie Twoich potrzeb i dobór najlepszego dla Ciebie rozwiązania. 
 
Jesteśmy zespołem doświadczonych fryzjerów-stylistów, którzy połączyli prace z pasją co pozwala na świadczenie usług fryzjerskich na najwyższym poziomie. Pracujemy na najwyższej jakości produktach. Pielęgnacja i regeneracja włosów jest dla nas dopełnieniem każdej stylizacji, aby dbać nie tylko o ich piękny wygląd,ale tez o ich zdrowie.

redukcja rozdwojonych końcówek

gładsze włosy

łatwość stylizacji

lepsze nawilżenie i układanie się

STRZYŻENIE DZIECIĘCE

Pracując z dziećmi dbamy przede wszystkim o to aby czuły się u nas komfortowo.Chcemy aby sama wizyta u fryzjera kojarzyła się dziecku jako przyjemne doświadczenie, które łączy w sobie zabawę z dbałością o estetyczny wygląd ich fryzurki.

STRZYŻENIE MĘSKIE

W naszej Klinice nie zapominamy, również o mężczyznach. W ofercie mamy szeroka gamę zabiegów stylizacyjnych dla Panów.W końcu estetyczny i właściwie wystylizowany zarost jest wizytówką zadbanego i pewnego siebie mężczyzny. Właściwie wypielęgnowane i fachowo przystrzyżone wąsy i broda nigdy nie wyjdą z mody.

 

W ciągu kilkunastu ostatnich lat najbardziej powszechne stały się krótkie fryzury. Takie strzyżenia są najbardziej uniwersalne i pasują do stylu większości panów. W takiej fryzurze każdy pan poczuje się męsko i elegancko. Ponad to są one praktyczne i nie wymagają codziennego wkładu pracy. Odpowiednio dobrane strzyżenie ma za zadnie wyszczuplić twarz oraz zatuszować wszelkie niedoskonałości.

PRZECIWWSKAZANIA

  • zarazliwe choroby skóry głowy (wszawica, łuszczyca – tylko w niektórych przypadkach);

ZOBACZ TEŻ