fbpx

Współcześnie obowiązujący kanon urody kobiecej jest bezlitosny dla zbędnego owłosienia. Nastąpiła moda na depilację oraz wszelkie produkty i zabiegi mające na celu uzyskanie idealnie gładkiej i wolnej od włosków skóry. Uzyskanie takiego efektu zazwyczaj wiąże się z niekończącą się walką z nieestetycznymi włoskami, ich wrastaniem oraz podrażnieniem skóry po depilacji. Są jednak metody, które umożliwiają pozbycie się tych problemów na długi czas. Taką możliwość daje depilacja laserowa.

W naszej klinice do usuwania zbędnego owłosienia używamy najnowszej generacji lasera diodowego Eos Ice, który emituje trzy zintegrowane fale świetlne o długości 755-808-1064.

755 nm idealny do zabiegu usuwania cienkich włosów, takich obszarów jak żuchwa, brwi, górna warga, policzki.

808 nm ma najszerszy zakres usuwania włosów i koloru, bezpieczna dla ciemniejszych rodzajów skóry. Najczęstsze obszary poddawane zabiegowi to ramiona, nogi, policzki, brody, plecy, bikini.

1064 nm penetruje najgłębiej i specjalizacje się w depilacji ciemniejszej skóry. Obszary poddane zabiegom, to skóra głowy, pachy, klatka piersiowa.

w jakim przypadku polecany jest zabieg?

  • podrażnienia skóry przy innych metodach depilacji
  • tendencja do wrastania włosów
  • tendencja do tworzenia się stanów zapalnych

przeciwwskazania

-ciąża i karmienie piersią

-infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka),

-choroby skóry takie jak: bielactwo, łuszczyca, rybia łuska,

-skóra opalona naturalnie, w solarium bądź w wyniku stosowania preparatów brązujących lub samoopalających,

-stosowanie leków i ziół światłouczulających, antybiotyków, pochodnych wit.A

-wyrywanie włosów za pomocą pensety, wosku czy depilatora (zaprzestać min.4 tygodni przed zabiegiem),

-rozrusznik serca,nadciśnienie

-w przypadku zabiegu depilacji laserowej pach, nie wolno stosować preparatów typu Etiaxil, Antidral,

Zabiegi przy użyciu tego lasera są skuteczne dla każdego rodzaju włosów, niezależnie od ich koloru i grubości. Dzięki nowoczesnemu generatorowi zaprogramowanemu w USA, może przenikać do mieszka włosowego jeszcze skuteczniej niż było to stosowane w popularnych urządzeniach z jedną długością fali. Aparat jako nieliczny na rynku jest wyposażony w dodatkową głowicę chłodzącą, dzięki temu zabiegi są bezbolesne i komfortowe .Posiada certyfikat medyczny CE.

Włoski można usunąć z dowolnej części ciała, a czas trwania zabiegu uzależniony jest od depilowanej powierzchni. Dzień przed zabiegiem zalecamy zgolenie depilowanej okolicy maszynką. Dla uzyskania optymalnych efektów sugerujemy wykonanie ok.3-5 zabiegów w odstępie 6-8 tygodni. Jeśli masz już dość codziennego używania zwykłych maszynek do golenia, plastrów wosku czy depilacji depilatorem, przemyśl możliwość poddania się depilacji laserowej.

ZABIEGI W TEJ KATEGORII

Wąsik

CENA: 120 ZŁ

Baki

CENA: 120 ZŁ

Broda

CENA: 120 ZŁ

pachy

CENA: 200 ZŁ

szyja

CENA: 120 ZŁ

Bikini średnie

CENA: 250 ZŁ

Bikini głębokie

CENA: 350 ZŁ

łydki

CENA: 300 ZŁ

Linia biała

CENA: 150 ZŁ

kolana

CENA: 200 ZŁ

uda

CENA: 400 ZŁ

pośladki

CENA: 250 ZŁ

całe nogi

CENA: 400 ZŁ

plecy

CENA: 600 ZŁ