fbpx

Kwas hialuronowy jest nazywany „eliksirem młodości” z powodu szerokiego zastosowania w kosmetyce. Kwas ten obecny jest jako naturalny składnik naszej skóry, który z wiekiem produkowany jest w coraz mniejszych ilościach przez co na skutek wiotczenia skóry widoczne staja się zmarszczki. Twarz traci swoją jędrność, objętość- zaczyna opadać, a wszelkie niedoskonałości stają się wyraźniejsze, a kontur twarzy zanika. Obecność kwasu hialuronowego sprawia, że jest ona odpowiednio uwodniona, sprężysta i elastyczna. Poprzez uzupełnienie zasobów naturalnego kwasu hialuronowego w organizmie, zahamowany zostaje rozpad kolagenu przyczyniając się do poprawy wyglądu skóry, dodatkowo także stymuluje produkcję nowego kolagenu. 

korekcja zmarszczek

modelowanie konturu twarzy

niewysokie ryzyko wystąpienia powikłań

stymulacja komórki do produkcji kolagenu

szybko widoczne efekty,

zabieg niechirurgiczny

O ZABIEGU

Wypełnianie zmarszczek dokonuje się poprzez iniekcje na odpowiednią głębokość skóry, a różne cząsteczki żelu (jest ich kilka rodzajów) w zależności od głębokości bruzdy lub zmarszczki. Zapewnia to poprawę objętości i jędrności skóry poprzez odpowiednie podnoszenie zwiotczałych tkanek. Takie działanie likwiduje widoczne objawy starzenia. Działanie jest długotrwałe, ale nie permanentne, ponieważ ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji).

Doskonale nadaje się do implantacji (powiększanie ust, usuwanie zmarszczek) w formie tzw. wypełniaczy. Jest w pełni bezpieczny, nie powoduje alergii, więc można go stosować bez testów biozgodności.

Do zabiegów używamy wyłącznie sprawdzonych, wysokiej jakości kwasów.

PRZECIWWSKAZANIA

  • Ciąża, karmienie piersią
  • Choroby o podłożu autoimmunologicznym.
  • Skłonność do powstawania blizn przerostowych.
  • Stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
  • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy.
  • Choroby nowotworowe.

ZOBACZ TEŻ