fbpx

Manicure klasyczny polega na tradycyjnym zabiegu polegającym na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą. Nie zapominamy również o skórze dłoni i używając balsamu pielęgnacyjnego, wykonujemy delikatny masaż.

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV. Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru, manicure żelowego lub akrylowego. Utrzymuje się ok. 2 tygodni. Polega na nałożeniu bazy, lakieru kolorowego i preparatu nawierzchniowego, a każda warstwa jest utrwalana pod lampą UV.

Manicure żelowy jest to bardzo popularny w stylizacji paznokci. Jego wykonanie wymaga precyzji, czasu, a także specjalistycznego sprzętu oraz akcesoriów. Przedłużanie za pomocą żelu jest najlepszym dostępnym sposobem na upiększenie i wydłużenie paznokcia. Do wykonania paznokci żelowych niezbędna jest lampa UV. W Naszej Klinice wykonujemy również zdobienia ręcznie malowane,które są bardzo pożądane w tego typu stylizacjach.

Manicure japoński – odżywczy Manicure Japoński wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Ten unikatowy manicure zalecany jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Efekt widoczny po pierwszym zabiegu! Zabieg ten polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Średnio co dwa – trzy tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.

ZALETY

  • trwałość
  • profesjonalne wykonanie
  • efektywne zdobienia
  • szybkość i wygoda

przeciwwskazania

  • grzybica
  • drożdżyca
  • brodawki wirusowe
  • stany alergiczne i zapalne
  • infekcje

Pedicure klasyczny bardzo popularnym zabiegiem wykonywanym w salonach kosmetycznych. Jego podstawowym celem jest usunięcie ze stóp zrogowaciałego naskórka, skrócenie i opiłowanie paznokci oraz odsunięcie naskórka nachodzącego na paznokcie. Zazwyczaj po wykonaniu pedicure klasycznego paznokcie są malowane lakierem.

Pedicure klasyczny rozpoczyna się od oględzin stóp i usunięcia starego lakieru. Następny etapem jest kąpiel stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem soli aromatycznych. Po jej zakończeniu stopy osuszamy ręcznikiem i skracamy paznokcie. Kolejny krok to usunięcie zrogowaciałego naskórka, odcisków i nagniotek za pomocą specjalnej frezarki. Później smarujemy skórki płynem do ich zmiękczania i odsuwamy bądź też wycinamy w zależności od woli klientki, po czym wykonujemy peeling i wcieramy w skórę krem lub nakładamy maskę. Jeżeli klientka sobie życzy na koniec zabiegu malujemy paznokcie lakierem.

Pedicure z kwasami Callus Peel.Wykonany przy użyciu CALLUS PEEL pedicure ma nie tylko właściwości upiększających, ale także lecznicze. Pozwala łatwo i bezboleśnie usunąć nagromadzony naskórek

ZABIEGI W TEJ KATEGORII

Manicure Męski

CENA: 40 ZŁ

Manicure bez malowania

CENA: 40 ZŁ

Manicure + malowanie klasyczne

CENA: 50 ZŁ

Manicure hybrydowy

CENA: 90 ZŁ

Manicure hybrydowy french

CENA: 100 ZŁ

Naprawa 1 paznokcia

CENA: 10 ZŁ

Utwardzanie naturalnej płytki

CENA: 50 ZŁ

Zdjęcie hybrydy

CENA: 20 ZŁ

Zdobienie paznokci

CENA: od 5 ZŁ

Założenie żelu + malowanie klasyczne

CENA: 120 ZŁ

Założenie żelu / przedłużenie + hybryda

CENA: 150 ZŁ

Odnowa / uzupełnienie + hybryda

CENA: 110 ZŁ

Żel na naturalnej płytce + malowanie klasyczne

CENA: 90 ZŁ

Żel na naturalnej płytce + hybryda

CENA: 120 ZŁ

manicure japoński

CENA: 70 ZŁ

Pedicure kosmetyczny bez malowania

CENA: 70 ZŁ

Pedicure kosmetyczny + jeden kolor

CENA: 90 ZŁ

Pedicure hybrydowy klasyczny

CENA: 120 ZŁ

Pedicure hybrydowy – french

CENA: 130 ZŁ

Pedicure Callus Peel

CENA: 100 ZŁ