fbpx

Masaż świecą jest zabiegiem łączącym w sobie masaż, aromaterapię i ciepło płomienia świecy. Jego historia wywodzi się z krajów Orientu.

Masaż ten wykonywany jest ciepłym olejkiem ze świecy, składającej się z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejów eterycznych. Jest to świeca kosmetyczna, która po rozpuszczeniu przeistacza się w ciepły, aromatyczny olejek, który zostaje wmasowywany w ciało. Masaż świecą wykonywany jest na bazie masażu relaksacyjnego.

Korzyści z poddania się masażowi świecą są ogromne nie tylko dla psychiki lecz także dla skóry. Staje się ona elastyczna, miękka w dotyku, jedwabiście gładka i otulona przyjemnym aromatem. Skóra jest o wiele bardziej nawilżona, odżywiona, ukrwiona i promienista. Masaż świecą przynosi ukojenie dla suchej, pozbawionej witalności skóry, zapewnia głębokie rozluźnienie i uspokojenie poprzez likwidację napięcia w ciele. Pomaga w walce z rozstępami, cellulitem, neutralizuje wolne rodniki. Masaż ten polecany jest w szczególności osobom zmęczonym, ze złym samopoczuciem oraz pragnącym poprawić kondycję własnej skóry.

Mieszanka tworząca świecę rozpieszcza skórę bogactwem witamin oraz składników regenerujących, zapewniając jej długotrwałą miękkość, nawilżenie i piękny młody wygląd. Działa odprężająco, zapewnia relaks i niepowtarzalne doznania.

PRZECIWWSKAZANIA

Pośród ogólnych przeciwwskazań do zastosowania klasycznego masażu wyliczyć można dolegliwości takie, jak:
⦁ menstruacja oraz bycie w ciąży,
⦁ nadciśnienie tętnicze,
⦁ podwyższona temperatura ciała – przekraczająca 39 stopni Celsjusza,
⦁ żylaki i stany zapalne żył,
⦁ zmiany skórne – np. mocno rozsiane wypryski ropne,
⦁ obecność krwiaków lub ryzyko wystąpienia krwawienia.

ZABIEGI W TEJ KATEGORII

MASAŻ ŚWIECĄ - 60 MINUT

CENA: 150 ZŁ