fbpx

Na czym polega przedłużanie rzęs?

Na przedłużanie rzęs decydują się panie, które posiadają krótkie i cienkie rzęsy. Zabieg jest dla nich szansą na udoskonalenie wyglądu, podkreślenie oprawy oczu lub poczucie się wyjątkową. Przedłużanie rzęs polega na przyklejeniu rzęsy lub rzęs sztucznych do jednej rzęsy naturalnej. Dokleja się rzęsy pojedyncze, kępki lub paski.

Czas od uzupełnienia do uzupełnienia zależny jest w dużej mierze od klientki. Zazwyczaj rzęsy uzupełnia się co 3-5 tyg. Trwałość aplikacji to 50% materiały i 50% Wasza domowa pielęgnacja.

Aby cieszyć się rzęsami przez długi czas nie należy malować ich tuszem, nadmiernie moczyć, dotykać, czy wyrywać. Co ważne należy również unikać tłustych substancji w okolicy oka (mleczka do demakijażu itd idą w odstawkę – kupujemy płyn micelarny, a do dwóch dni po zabiegu należy unikać zbyt gorącego prysznica oraz wizyt w saunie i na basenie (rzęsy nie powinny być narażone na wilgotne, gorące powietrze).

efekt dłuższych i bardziej gęstych rzęs dodaje urody,

nie trzeba malować rzęs,

nie malując rzęs oszczędzamy czas,

oczy wyglądają ładnie całą dobę,

efekt utrzymuje się zwykle od 3 do 6 tygodni,

ZASTOSOWANIE

Do stylizacji rzęs używamy tylko i wyłącznie produktów z firmy Noble Lashes , która dysponuje szerokim wachlarzem rzęs. Proponujemy rzęsy jedwabne, wykonane w z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego, jak również rzęsy z domieszką włókna syntetycznego.
Rzęsy Noble Lashes charakteryzują się lekkością, naturalnym wygięciem, świetnie wyglądają i jednocześnie nie obciążają naturalnych rzęs.

To najdelikatniejsze i najlżejsze rzęsy dostępne na rynku. Zabieg stylizacji rzęs Noble Lashes uwydatni Twoje naturalne piękno i doda pewności siebie w każdej sytuacji.

Nasza stylistka doradzi jak w indywidualny sposób dobrać rzęsy do swojego oka, jaki profil, grubość rzęs, a także, która metoda będzie najlepsza .
Przedstawi przeciwwskazania do przedłużania rzęs, a także powie jak dbać o nie, aby jak najdłużej cieszyć się pięknym spojrzeniem.

PRZECIWWSKAZANIA

  • choroby alergiczne oczu
  • alergie na któryś ze składników kleju czy na tworzywo z jakiego wykonana jest rzęsa
  • całkowity brak rzęs
  • Trichotillomania
  • zespół suchego oka
  • łysienie
  • chemioterapia

ZOBACZ TEŻ