fbpx
Depilacja polega na nakładaniu na skórę ciepłego półpłynnego lub płynnego wosku, który odrywa się szybkim ruchem w stronę przeciwną do kierunku wzrostu włosów. Warunkiem skuteczności tej metody jest odpowiednia długość włosów – powinny mieć minimum 0,5 mm długości. Ten rodzaj depilacji pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką.

Po zabiegu włosy są słabsze o odrastają dużo wolniej. W przypadku skóry wrażliwej i z problemami naczynkowymi polecmy pastę cukrową.

W Metamorfoza Day Spa przeprowadzamy depilację przy użyciu produktów marki Depileve opartych na woskach miękkich dozowanych za pomocą specjalnych aplikatorów. Wosk produkowany jest na bazie naturalnego wosku pszczelego o doskonałej jakości i skuteczności.

gładka skóra
brak podrażnień
redukcja owłosienia na kilka tygodni

LYCON

Depilacja woskami Lycon uznana jest za najbardziej luksusową depilację na świecie! Wosk Lycon pozwala na prawie bezbolesną depilację najbardziej delikatnych i wrażliwych stref ciała – bikini czy pach. Doskonale sprawdza się również przy depilacji nóg czy rąk. Jest woskiem najczęściej stosowanym w salonach cechujących się nowymi trendami i nowoczesnością.

ETAPY ZABIEGU

  • przygotowanie – bielizna jednorazowa,
  • dezynfekcja ( produkty Lycon ),
  • dobranie odpowiedniego wosku do rodzaju włosa i skóry klientki,
  • depilacja wybranej części ciała, (np. nóg, bikini )
  • dezynfekcja i zakończenie zabiegu.

Zapewniamy w czasie zabiegu komfort i relaks i bezpieczeństwo
Zabieg wykonany jest z perfekcyjną dokładnością, bez podrażnień i uczucia lepkości na skórze.

ZOBACZ TEŻ