fbpx
 
 
 
Nanoplastia to technika prostowania włosów oparta na nanotechnologii. To w pełni skuteczny i całkowicie bezpieczny zabieg prostowania włosów, który mogą wykonać nawet kobiety w ciąży lub karmiące piersią! 
 
Preparaty do nanoplastii są pełne naturalnych składników, takich jak keratyna, kolagen, aminokwasy, proteiny, masła i oleje. 
 
Zabieg można wykonać nawet na mocno kręconych, trudnych do ujarzmienia włosach, a efekty utrzymują się nawet do 12 miesięcy! 
 
Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu nanoplastii są mocno zniszczone, kruche włosy – przed zabiegiem stylista ocenia stan włosów i w razie potrzeby zaleci najpierw zabiegi regeneracyjne w celu wzmocnienia struktury włosa. 

piękne, idealnie wygładzone włosy

włosy są miękkie i pełne blasku

delikatne rozjaśnienie

włosy są głęboko odżywione

efekt utrzymuje się od 6 nawet do 12 miesięcy

ZABIEG KROK PO KROKU

1. Przed zabiegiem nanoplastii stylista ocenia stan oraz elastyczność włosa, by określić jego kondycję i kwalifikację do zabiegu. 

2. Włosy są myte i suszone, następnie stylista nakłada kosmetyk na ok. 60-120 minut.

3. Włosy są po raz kolejny spłukiwane i suszone. 

4. Następnie włosy są dokładnie prostowane – każde pasmo prostowane jest do momentu uzyskania lustrzanego połysku i idealnej gładkości. 

5. Włosy suszone są zimnym powietrzem, następnie myte, nakładana jest specjalna maska, włosy są ponownie myte i suszone – GOTOWE. 

PRZECIWWSKAZANIA

  • bardzo zniszczona struktura włosa
  • włosy bardzo osłabione rozjaśnianiem
  • alergia na którykolwiek ze składników preparatów

ZOBACZ TEŻ